KOMPUTERY - ECU
CHIPTUNING
immo off
INNE USŁUGI

Usługi: Auto liczniki

Oferujemy programowanie, naprawę i korektę przebiegu w licznikach samochodowych, motocyklowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz innych modułach zawierających przebieg bądź immobiliser.

Współczesny licznik samochodowy nie jest już tylko prostym urządzeniem wskazującym podstawowe parametry takie jak obroty silnika czy prędkość pojazdu. Często jest to skomplikowany komputer posiadający rozbudowany procesor zawierający między innymi dane o numerach nadwozia kodzie immobilisera oraz terminach i dacie przeglądów technicznych.

Z tego powodu w przypadku potrzeby wymiany licznika na inny, bądź do zmiany jego oprogramowania czynność taką powinniśmy zlecić wyspecjalizowanemu serwisowi. W przeciwnym wypadku samochód może zostać unieruchomiony poprzez wyprogramowanie immobilisera lub możemy mieć poważne kłopoty w serwisie przy zwykłym badaniu diagnostycznym z powodu niezgodności numerów nadwozia znajdujących się właśnie w liczniku.

Programowanie liczników w naszej firmie odbywa się przeważnie przez złącze diagnostyczne czyli bez wyciągania i fizycznego ingerowania w sam licznik co zmniejsza ryzyko uszkodzenia.

Jako jedni z nielicznych wykonujemy naprawy liczników Magneti-Marelli, Jaeger z samochodów Mercedes Vito CDI, Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Renault oraz Audi. Dysponujemy niezbędną wiedzą, a także elementami potrzebnymi do naprawy takich zegarów.

Właściciel pojazdu zobowiązany jest do poinformowanie nowego nabywcy pojazdu o dokonanej zmianie w pamięci licznika samochodu.